NAŠE NABÍDKA

Výměna oleje v automatické převodovce 

Vyhněte se poruchám automatické převodovky, ke kterým nejčastěji dochází v důsledku opotřebovaného oleje, ten je nutné měnit každých 30 - 60 tisíc najetých kilometrů. My vám s tím pomůžeme, a to díky plničce olejů ATF 5000 S-Drive. Mnoho převodovek se špatnou funkcí řazení lze ještě zachránit, odborně provedenou, výměnou oleje.


Plnění a servis klimatizací

Recyklace chladiva, dezinfekce výparníku a interiéru vozidla ozonem, kontrola a hledání netěsností, diagnostika a opravy poruch klimatizačních okruhů.


Mechanické práce

Výměny olejů, rozvodů, výměny dílů náprav, opravy a výměny brzd, pravidelná údržba a servis vozů, další mechanické práce. 


Pneuservis

Výměna, lepení a opravy pneu, vyvažování kol od 10"-24", přezouvání i nízkoprofilových pneumatik, sezónní uskladnění kol pro naše zákazníky. 


Autodiagnostika

Motorové jednotky, jednotky ABS, ESP, AIRBAG, komfortní jednotky, centrální řídící jednotky atd. Připojíme a diagnostikujeme většinu běžných vozů.


Příprava a provedení TK+ME

Prohlídky, přípravy a provedení měření emisí a technické kontroly. Vyhnete se frontám a obavám jestli váš vůz "tentokrát projde". 


Autosklo servis

Výměny čelních, bočních a zadních skel. Opravy stahovacích mechanismů. Nouzové zajištění "spadlého" bočního skla. 


Elektro servis

Drobné elektro opravy, montáže alarmů, parkovacích asistentů, denního svícení, autorádií atd. 


Renovace světlometů

Pokud máte zažloutlé, nebo matné, plastové "čiré" světlomety, není nutná jejich výměna. Vrátíme jim jejich původní vzhled a ve tmě opět uvidíte na cestu. 


Výkup a prodej vozidel 

Potřebujete nový vůz, nebo přemýšlíte o prodeji toho stávajícího? Váš vůz vykoupíme, nebo jeho prodej zprostředkujeme. V nabídce máme několik vozů na prodej, nebo vám s nákupem vysněného vozu pomůžeme.


Prodej nových i použitých dílů

Potřebné díly objednáme, a některé díly můžeme nabídnout i použité za výhodnější ceny.